Zapraszamy na unikatowe studia doktoranckie „Brikolaż ekonomii, nauk o zarządzaniu i finansów”!!! - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania - Uniwersytet Szczeciński
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane zrobieniem doktoratu osoby na jedyne w naszym regionie interdyscyplinarne studia doktoranckie o nazwie „Brikolaż ekonomii, nauk o zarządzaniu i finansów”. Studia te są wynikiem realizacji wygranego przez Wydział 5 letniego projektu finansowanego przez NCBiR.

W ramach tego projektu doktoranci będą mieli okazję do szybkiego napisania i obrony pracy doktorskiej – w ciągu 4 lat. Każda zakwalifikowana osoba otrzyma do własnej dyspozycji indywidualny grant badawczy w wysokości 40.000 zł na okres studiów. Studia nakierowane są na indywidualną pracę doktoranta z promotorem. Zaletą projektu Brikolaż jest też to, iż zajęcia mają charakter głównie praktyczny, bez przeładowania programu przedmiotami teoretycznymi.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Kontakt: mgr A. Łopatka, tel. 605 214 294
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja na studia »

Strona brikolaz.usz.edu.pl »

pdfUlotka

pdfDodatkowe informacje

Jak do nas trafić


mapa wneiz