Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Baza praktyk

Markiewicz - biuro rachunkowe Biuro Rachunkowe biegłego rewidenta poszukuje osoby chętnej do odbycia praktyki lub podjęcia pracy na stanowisku młodszy księgowy. pdf Szczegóły w ofercie
zarzeckiFirma ZARZECKI, LASOTA I WSPÓLNICY oferuje praktykę studencką na stanowisku Analityk Finansowy, Konsultant, Ekonomista.
pdfSzczegóły oferty
biuro sukcesZatrudnimy w niepełnym wymiarze godzin (ok. 4 h dziennie) studenta/tkę, najlepiej ostatniego roku studiów, do pracy w biurze rachunkowym SUKCES, ul. W. Felczaka 18a/2 Szczecin. Prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tel. 601 662 343, 91 421 10 77.
Enneida Szczecin Praktyka przy organizacji międzynarodowego transportu towarowego i doboru personelu.

Navarra IS Agencja Komunikacyjna Navarra.is zlokalizowana w centrum Berlina oferuje częściowo płatny staż/praktykę (również obowiązkowe praktyki studenckie) w dziale marketingu.
pdf Szczegóły oferty
Know How Zakład Usług Konsultingowych 'Know How' Sp. z o.o. - firma doradcza specjalizująca się w analizie organizacyjno-finansowej podmiotów leczniczych, w związku z rozwojem firmy i nowymi zleceniami,  poszukuje stażystów, którzy docelowo będą zatrudnieni jako analitycy.  pdf Szczegóły oferty
Freedomes Firma Freedomes proponuje praktykę w dziale projektów.
pdf Szczegóły
kalkulator Kancelaria doradcy podatkowego i biuro rachunkowe w Szczecinie  (na prawobrzeżu)  przyjmie studentów na staż w celu praktycznej nauki zawodu oraz absolwentów do pracy.

ABK US Studencie, Studentko! Posiadasz wiedzę, lecz brakuje Ci doświadczenia? Nie szkodzi. My Ci pomożemy! :) Zgłoś się do Akademickiego Biura Karier US, a my zorganizujemy dla Ciebie dodatkową praktykę w preferowanej przez Ciebie firmie/instytucji i zgodną z Twoim kierunkiem studiów. Szczegóły >>>
twip Zapraszamy na praktyki lub staże, które organizowane są w 30 kierunkach zawodowych dla studentów/tek Uniwersytetu Szczecińskiego.

Jak do nas trafić


mapa wneiz