Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Baza praktyk

KS Service Agencja Zatrudnienia KS Service  poszukuje studenta/ki na praktykę, którzy wesprzą Dział Kadr i Płac Agencji. Szczególnie poszukiwana osoba studiująca na kierunku Finanse i Rachunkowość.
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
regionalna izba obrachunkowa Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie zaprasza studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania do odbycia praktyk na podstawie umowy podpisanej między Uczelnią a Regionalną Izbą Obrachunkową w Szczecinie.
pdf Więcej
ZUS Szczecin Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie zachęca studentów oraz absolwentów do odbycia praktyk.

Markiewicz - biuro rachunkowe Biuro Rachunkowe biegłego rewidenta poszukuje osoby chętnej do odbycia praktyki lub podjęcia pracy na stanowisku młodszy księgowy. pdf Szczegóły w ofercie
zarzeckiFirma ZARZECKI, LASOTA I WSPÓLNICY oferuje praktykę studencką na stanowisku Analityk Finansowy, Konsultant, Ekonomista.
pdfSzczegóły oferty
Enneida Szczecin Praktyka przy organizacji międzynarodowego transportu towarowego i doboru personelu.

Navarra IS Agencja Komunikacyjna Navarra.is zlokalizowana w centrum Berlina oferuje częściowo płatny staż/praktykę (również obowiązkowe praktyki studenckie) w dziale marketingu.
pdf Szczegóły oferty
Know How Zakład Usług Konsultingowych 'Know How' Sp. z o.o. - firma doradcza specjalizująca się w analizie organizacyjno-finansowej podmiotów leczniczych, w związku z rozwojem firmy i nowymi zleceniami,  poszukuje stażystów, którzy docelowo będą zatrudnieni jako analitycy.  pdf Szczegóły oferty
Freedomes Firma Freedomes proponuje praktykę w dziale projektów.
pdf Szczegóły
kalkulator Kancelaria doradcy podatkowego i biuro rachunkowe w Szczecinie  (na prawobrzeżu)  przyjmie studentów na staż w celu praktycznej nauki zawodu oraz absolwentów do pracy.

Jak do nas trafić


mapa wneiz