Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Praktyki studenckie w Stipje

Praktyki międzynarodowe w firmie Stipje.
Stipje jest międzynarodową firmą specjalizującą się w badaniach rynku, tłumaczeniach oraz projektach przystosowawczych dla firm produkujących oprogramowania komputerowe w całej Europie. Firma współpracuje ze studentami z większości krajów europejskich.
Zobacz: ofertę praktyk

Prowadzi ciągłą rekrutację do biur w w Nottingham (Anglia), Tuluzie (Francja) oraz Gironie (Hiszpania) w ramach pełnoetatowych stażów z zakresu marketingu, biznesu, języków obcych oraz szeroko pojętej technologii informacyjnej.

Stipje jest firmą bardzo elastyczną, dlatego może przyjąć studentów w dowolnym czasie w ciągu roku. Czas trwania praktyki to 3-6 miesięcy. Językiem używanym we wszystkich biurach firmy Stipje jest angielski, dlatego dobra znajomość tego języka jest wymogiem podstawowym.

Poszukuje studentów z kierunków takich jak: biznes i marketing międzynarodowy, ekonomia, zarządzanie międzynarodowe, studia językowe oraz inne kierunki o charakterze międzynarodowym. Do wewnętrznych projektów rozwojowych szuka również studentów informatyki. Preferuje studentów studiów magisterskich, jednak studenci z niższych stopni są również mile widziani.

Jak do nas trafić


mapa wneiz