Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Oferty pracy

VGD Audyt VGD Audyt poszukuje osób na stanowisko asystenta biegłego rewidenta. Miejsce pracy: Warszawa. Preferowani absolwenci lub studenci III r. kier. Finanse, Rachunkowość.
pdf Szczegóły oferty
zarzeckiFirma ZARZECKI, LASOTA I WSPÓLNICY zatrudni pracownika na stanowisku Analityk Finansowy, Konsultant, Ekonomista.
pdfSzczegóły oferty
Know How Zakład Usług Konsultingowych 'Know How' Sp. z o.o. - firma doradcza specjalizująca się w analizie organizacyjno-finansowej podmiotów leczniczych, w związku z rozwojem firmy i nowymi zleceniami,  poszukuje stażystów, którzy docelowo będą zatrudnieni jako analitycy.  pdf Szczegóły oferty
first derivates plc First Derivatives (FD) jest czołowym dostawcą produktów i usług doradczych do wybranych największych na świecie instytucji finansowych, technologicznych i energetycznych. Firma poszukuje absolwentów kierunków: informatyka, programowanie, finanse i rachunkowość.

neuvoo Szukasz ciekawej pracy? Przeczesałeś już cały internet i wciąż nie wpadłeś na coś naprawdę ciekawego? Sprawdź neuvoo.pl - miejsce w sieci, w którym zbierane są wszystkie, co do jednej, oferty pracy dostępne w Internecie.

Bank Danych o Inż. Ogólnopolski Bank Danych o Inżynierach prezentuje wybrane oferty pracy, które mogą być przydatne dla dla inżynierów- absolwentów WNEiZ : www.bdi.com.pl
State Street State Street to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie. W Polsce istnieje od 2007 r. Firma otworzyła nowe biuro w Gdańsku.

Bridgestone Bridgestone Corporation - japoński koncern na rynku oponiarskim poszukuje osoby na stanowisko młodszego inżyniera w dziale inżynierii przemysłowej.

Dansk Supermarked Firma Dansk Supermarked (w Szczecinie) prowadzi rekrutację pracowników (absolwenci studiów) na stanowiska: pdf Junior Accountant

Manpower Group Manpower Group to światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który otwiera absolwentom nowe możliwości i pomaga w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom. Więcej: www.manpowergroup.pl/

Jak do nas trafić


mapa wneiz