Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna W dniach 9-10.05.2017 w Wilnie odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Modern Economics". Miło nam poinformować, że Złotym Partnerem Strategicznym Konferencji została Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

prof. Natalia Viatkina 24.04.2017 r. (poniedziałek) o godz. 12.00, w sali 127 Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US odbędzie się wykład otwarty prof. Natalii Viatkiny z Ukraińskiej Akademii Nauk nt.: Sieci socjosemantycznej wiedzy i ich znaczenie dla ludzkich wartości w aspekcie bogacenia się.

universita_di_Cagliari Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Szkole Naukowej organizowanej przez Uniwersytet Cagliari, Sardynia, Włochy w dniach 26-30.06.2017 r. Istnieje możliwość uzyskania grantu finansującego pobyt. Informacje poniżej i w załączniku.

Erasmus+ Ankieta przeprowadzana jest przez instytucje Komisji Europejskiej i dotyczy oceny skutków międzynarodowej mobilności i programów wspólpracy.

Katedra Marketingu Katedra Marketingu zaprasza studentów na wyjątkowy wykład dr. Mateusza Grzesiaka nt. Jak kreować swój wizerunek w mediach społecznościowych? Spotkanie odbędzie się 9 maja br. w Auli Nowej w godz. 12.30-14.00. Zaproszenia dla studentów Naszego Wydziału są dostępne w sekretariacie Katedry, pok. 336.

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna W dniach 11-12.05.2017 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US odbędzie się konferencja pt. Zarządzanie Wartością Przedsiębiorstwa. pdf Ulotka
Pomoc psychologiczna dla studentów i pracowników Na naszej Uczelni działa PUNKT POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, w której to bezpłatnie studenci i pracownicy mogą korzystać z pomocy i wsparcia naszych psychoterapeutów.

Stypendia dla studentów Zachęcamy studentów do zapoznania się z ofertami stypendialnymi: oferta dla studentów oszczędnych oraz oferty stypendiów finansowanych z funduszy europejskich.

Polskie Towarzystwo Statystyczne Zawody okręgowe I Olimpiady Statystycznej z 13.01.2017 r., prowadzone na naszym Wydziale, wyłoniły 7 uczniów z naszego regionu, którzy przystąpili do pierwszej części zawodów centralnych.

jeremie Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą programu „Pożyczka Globalna dla Przedsiębiorczości Akademickiej” w ramach Inicjatywy Jeremie. Projekt kierowany jest do mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez: pracowników naukowych, studentów (studia dzienne, zaoczne), absolwentów (48 miesięcy), doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz