Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Elsevier Elsevier organizuje szkolenie on-line pt. Zgłaszanie czasopism do bazy SCOPUS krok po kroku, które odbędzie się 27 lutego br. o godz. 10:00.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu Wystartował ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR organizowany przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 13.02 - 06.03 br. licealiści oraz studenci z całej Polski mogą wziąć udział w teście online i  zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu.

Erasmus + Drodzy Studenci! Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych wyjazdami stypendialnymi w programie ERASMUS+ na studia oraz na praktyki w roku akademickim 2017/2018.

Rowna Firma 2017 Koło Naukowe 'Biznes Innowacje Networking' działające na Wydziale organizuje w tym roku kolejną, piątą już edycję Plebiscytu 'Równa Firma', w której nagradzane są firmy społecznie odpowiedzialne z województwa zachodniopomorskiego.

Polskie Towarzystwo Statystyczne 13 stycznia 2017 r. odbyły się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US po raz pierwszy Zawody Okręgowe Olimpiady Statystycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Koło Naukowe  Rachunkowości UMK Toruń Koło Naukowe  Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, zaprasza studentów kierunków ekonomicznych do  udziału w  Ogólnopolskim Konkursie  Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych oraz w XVI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości.

Universum Career Test Akademickie Biuro Karier US zaprasza do udziału w badaniu ankietowym przeprowadzanym przez firmę DGS Poland  oraz DGS Business Services.

jeremie Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą programu „Pożyczka Globalna dla Przedsiębiorczości Akademickiej” w ramach Inicjatywy Jeremie. Projekt kierowany jest do mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez: pracowników naukowych, studentów (studia dzienne, zaoczne), absolwentów (48 miesięcy), doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych.

logo WNEiZ US 19 grudnia 2016 r. Prezydium Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów Naukowych zatwierdziło uchwałę sekcji ekonomicznej Centralnej Komisji o nadaniu Wydziałowi Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US pełnych uprawnień akademickich w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie Rozpoczęto rekrutację na stypendia państwowe Federacji Rosyjskiej przeznaczone na naukę w rosyjskich uniwersytetach, na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim.

Jak do nas trafić


mapa wneiz