Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Marketing online 25.10.2016 r. (wtorek) w godz. 10-18 w Auli Nowej odbędzie się transmisja online największej w Polsce konferencji z zakresu marketingu organizowanej metodą grywalizacji.

70-lecie Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim Rok 2016 to rok obchodów 70-lecia Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim.
Szczegółowe informacje o obchodach   wneiz.pl/70lecie
pracuj_pl Czy wiesz na czym polega ABC rekrutacji? A może interesuje Cię lista najlepszych pracodawców poszukujących stażystów i pracowników? Odpowiedzi na te pytania i przydatne wskazówki znajdziesz w Przewodniku Pracodawcy, który otrzymasz bezpłatnie.

ObronaDziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego podają do wiadomości,  że   27 października  2016 r.  o godz. 10.00 w sali 126  odbędzie  się publiczna obrona pracy doktorskiej

konkurs Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US ogłasza konkursy na stanowiska dydaktyczne  w  Instytucie  Rachunkowości.  Więcej >>>
biret Szukasz pomysłów na nowoczesne zarządzanie firmą? Chcesz poznać metody na wzmocnienie kreatywności i zaangażowania zespołu? Chcesz stworzyć innowacyjne rozwiązania w biznesie? Skorzystaj z oferty studiów podyplomowych:
Ekonomia i prawo w działalności gospodarczej (Szczecin, II edycja)
Design thinking (Szczecin, nowy nabór),   Business coaching (Gorzów Wlkp., II edycja)

WNEiZ US Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.  Więcej informacji >>>
piknik W dniu 25 czerwca na stadionie Pogoni Szczecin odbył się  II  Piknik Integracyjny Pracowników WNEiZ.

Jeremie Prowadzisz firmę i potrzebujesz pieniędzy na jej rozwój? Nie chcesz płacić odsetek? Jeśli tak, to Pożyczka Globalna jest dla Ciebie!

gazeta wyborcza Studenci Uniwersytetu Szczecińskiego mają bezpłatny dostęp do prenumeraty Gazety Wyborczej (wersja cyfrowa) w roku 2016.

Jak do nas trafić


mapa wneiz