Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Aktualności

Pracownicy Instytutu Ekonomii i Finansów oraz Instytutu Zarządzania zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu „Controlling – kształtowanie przyszłości”, które odbędzie się w środę, 18 grudnia 2019 r.

Wydarzenie: Gamifikacja w edukacji i biznesie  Data: 13.12.2019 r. godz. 13.00 sala 126.  Zgłoszenia do 8.12.2019 r.

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Szczecińskiego do udziału w „e-Pionier SocialHackathon”. Jeśli jesteś studentem i chcesz rozwiązywać problemy społeczne i gospodarcze przy pomocy innowacyjnych rozwiązań programistycznych, zapraszamy właśnie Ciebie do wzięcia udziału w „e-Pionier SocialHackathon”. Nagrody dla najciekawszych projektów!

W dniach 22-24.04.2020 r. odbędzie się kolejna - III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu “Kapitał ludzki w przedsiębiorstwie i gospodarce - perspektywa zarządzania i ekonomii”. Organizatorem Konferencji jest Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim Uniwersytetu Szczecińskiego. Szczegółowe informacje na stronie Konferencji: konferencja.kzkl.eu
Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania (skrót WEFiZ).

 

Monografia dr hab. Anny Pluty (Instytut Zarządzania)  została nagrodzona wyróżnieniem przez Komitet Nauki, Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. Więcej »

 

Do końca grudnia br. będzie przeprowadzona zbiórka karmy na rzecz Schroniska Bezdomnych Zwierząt "Azorki" w Gorzowie Wlkp. Pojemnik będzie wystawiony w holu Wydziału. Prosimy o wsparcie naszych przyjaciół. Zbiórka jest przeprowadzana corocznie w tym okresie przez Koło Naukowe Analiz Gospodarczych.

We wtorek w południe zgubiono małego srebrnego, obrotowego pendrive'a z krótkim łańcuszkiem. Uczciwego znalazcę prosimy o zwrot do pokoju 308 lub na portiernię. Przewidziana jest nagroda.
Kierunki: Ekonomia oraz Informatyka i Ekonometria  prowadzone na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, otrzymały pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Więcej »
INSTART W dniach 03-11.09.2019 r. na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US odbyły się warsztaty oraz wizyty studyjne w ramach interkontynentalnego projektu naukowo-badawczego INSTART (Euro-African Network of excellence for entrepreneurship and Innovation).

Jak do nas trafić


mapa wneiz