Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

GUS W dniach 31.05-1.06.2017 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US odbędzie się Konferencja pt. Procesy integracji różnych źródeł danych w badaniach statystycznych. Procesy integracji różnych źródeł danych w badaniach statystycznych. Konferencja organizowana jest z okazji obchodów Dnia Statystyki Polskiej.

Erasmus+ Uwaga! Kwalifikacja dodatkowa na wyjazdy stypendialne w programie ERASMUS+ na studia oraz na praktyki w roku akademickim 2017/2018.

Uniwersytet w Messynie Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w letnich warsztatach Summer School, organizowanych przez Uniwersytet w Messynie, Sycylia, Włochy w dniach 03-07.07.2017 r. Tematem przewodnim warsztatów będzie: „Sustainability and Life Cycle Thinking”.

Centrum Pieniądza NBP Narodowy Bank Polski zaprasza do odwiedzenia Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie. Centrum jest nowoczesnym ośrodkiem popularyzującym wiedzę na temat ekonomii i historii pieniądza.

universita_di_Cagliari Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Szkole Naukowej organizowanej przez Uniwersytet Cagliari, Sardynia, Włochy w dniach 26-30.06.2017 r. Istnieje możliwość uzyskania grantu finansującego pobyt. Informacje poniżej i w załączniku.

Pomoc psychologiczna dla studentów i pracowników Na naszej Uczelni działa PUNKT POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, w której to bezpłatnie studenci i pracownicy mogą korzystać z pomocy i wsparcia naszych psychoterapeutów.

jeremie Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą programu „Pożyczka Globalna dla Przedsiębiorczości Akademickiej” w ramach Inicjatywy Jeremie. Projekt kierowany jest do mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez: pracowników naukowych, studentów (studia dzienne, zaoczne), absolwentów (48 miesięcy), doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych.

logo WNEiZ US 19 grudnia 2016 r. Prezydium Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów Naukowych zatwierdziło uchwałę sekcji ekonomicznej Centralnej Komisji o nadaniu Wydziałowi Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US pełnych uprawnień akademickich w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do udziału w doradztwie zawodowym, kierowanym do studentów ostatnich lat studiów, rozpoczynających aktywność zawodową. Doradztwo organizowane jest w ramach projektu „Aktywnie Buduj Karierę”, współfinansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego.

70-lecie Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim Rok 2016 to rok obchodów 70-lecia Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim.
  wneiz.pl/70lecie/fotogaleria

Jak do nas trafić


mapa wneiz