Aktualności - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania - Uniwersytet Szczeciński
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane zrobieniem doktoratu osoby na jedyne w naszym regionie interdyscyplinarne studia doktoranckie o nazwie „Brikolaż ekonomii, nauk o zarządzaniu i finansów”. Studia te są wynikiem realizacji wygranego przez Wydział 5 letniego projektu finansowanego przez NCBiR.

Logo - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US Jest nam niezwykle miło poinformować, że w ogłoszonym Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2018 ponownie uwzględniono trzy główne kierunki realizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie. Kierunki te, nie tylko zostały uwzględnione w rankingu, ale też znacząco poprawiły swoje notowania względem ubiegłorocznego zestawienia.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło kolejną edycję naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2019A, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.

Projekt międzynarodowy PEESA III W dniach 26-27.06.2018 r. w Agadir, Maroko odbywa się kolejne spotkanie w ramach projektu INSTART [Euro-African Network of Excellence for Entrepreneurship and Innovation],  w którym uczestniczy dr Małgorzata Guzowska.

Projekt międzynarodowy PEESA III W dniach 18-21.06.2018 roku w Hochschule Flensburg, Niemcy odbywa się kolejne spotkanie interkontynentalnego projektu PEESA III. Tematem przewodnim jest wykorzystanie narzędzi ICT w programach nauczania.

Szczęście WNEiZ PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM SZCZĘŚCIEM.  Badanie: "Szczęście WNEiZu"
Studenci grupy 410 kierunku Ekonomia, specjalność Analizy Gospodarcze będą wdzięczni za wsparcie i wypełnienie elektronicznej ankiety dot. poczucia szczęścia wsród społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę” dla studentów ostatnich lat studiów I i II stopnia.

IAI PHP CAMP Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne warsztaty programowania w ramach IAI PHP CAMP. IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.

Letnie praktyki badawcze 2018 Już po raz czternasty organizowane są Letnie Praktyki Badawcze dla studentów i doktorantów - interdyscyplinarne wakacyjne warsztaty wykorzystujące badania naukowe i matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.

projekt PEESA3 It is a great pleasure to invite you to participate to the joint event:
11th International Conference on Engineering and Business Education (ICEBE)
7th ICIE – International Conference on Innovation and Entrepreneurship
PEESA III – Personalised Engieneering Education in Southern Africa (Capacity Building in Higher Education)
to be held in Szczecin, Poland, 15 - 19 October 2018.

Jak do nas trafić


mapa wneiz