Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

seminarium naukowe FinSem WNEiZ Serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych i uczestników studiów doktoranckich na seminarium naukowe FinSem WNEiZ, które odbędzie się 9.12.2016r.  (piątek) w godz.10.00.-12.00. w s.203 MBA

Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce 13 grudnia br. w Warszawie,  w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się seminarium naukowe pt. "Określanie stopy wolnej od ryzyka w podejściu dochodowym" organizowane przez Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce we współpracy z Katedrą Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw US oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do udziału w doradztwie zawodowym, kierowanym do studentów ostatnich lat studiów, rozpoczynających aktywność zawodową. Doradztwo organizowane jest w ramach projektu „Aktywnie Buduj Karierę”, współfinansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czas na pieniądz Katedra Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Stowarzyszenie Absolwentów Master of Business Administration zapraszają na XVIII Międzynarodową Konferencję Zarządzanie Finansami, która odbędzie się w dniach 29 -31 marca 2017 r. w Marine Hotel***** w Kołobrzegu.

Wydz. Zarządzania UW Katedra Finansów, Katedra Zarządzania Finansami oraz Wydział Zarządzania Uniwersystetu Warszawskiego są organizatorami IV edycji Konferencji 'Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych - benchmarking' , która odbędzie się w Warszawie w dniu 07.04.2017 r.

warsztaty z programowania systemu ERP Microsoft Dynamics AX Akademia Bonair - II cykl warsztatów z programowania systemu ERP Microsoft Dynamics AX. Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Firmę Bonair oraz Akademickie Biuro Karier US.

katedra marketingu Katedra Marketingu zaprasza studentów do udziału w IX Warsztatach Marketingowych pt. Film reklamowy-kręcą mnie!, które w tym semestrze są organizowane wraz HNE Ebreswalde oraz agencją reklamową Amigo. Warsztaty odbędą się w dniach 07.12-09.12.2016 w Eberswalde, Niemcy.

70-lecie Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim Rok 2016 to rok obchodów 70-lecia Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim.
  wneiz.pl/70lecie/fotogaleria
piknik W dniu 25 czerwca na stadionie Pogoni Szczecin odbył się  II  Piknik Integracyjny Pracowników WNEiZ.

Jeremie Prowadzisz firmę i potrzebujesz pieniędzy na jej rozwój? Nie chcesz płacić odsetek? Jeśli tak, to Pożyczka Globalna jest dla Ciebie!

Jak do nas trafić


mapa wneiz