Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Szanowni Państwo, w związku z organizacją Konferencji 11th International Conference on Engineering and Business Education (ICEBE) 7th ICIE – International Conference on Innovation and Entrepreneurship i zbudowaniem po raz pierwszy 😊 na WNEiZ tzw. "Networking Centre", organizatorzy Konferencji serdecznie przepraszają za brak możliwości wjazdu na tzw. Parking "Pod Sosnami" w dniach 15-18.10.2018.

projekt PEESA3 It is a great pleasure to announce the joint event:
11th International Conference on Engineering and Business Education (ICEBE)
7th ICIE – International Conference on Innovation and Entrepreneurship
PEESA III – Personalised Engieneering Education in Southern Africa
that will be held in Szczecin, Poland, 15 - 19 October 2018.

projekt PEESA3 W ramach INTERNATIONAL CONFERENCE on Engineering and Business Education (ICEBE), Innovation and Entrepreneurship (ICIE) together with PEESA III Meeting, Capacity Building in Higher Education serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników Wydziału Nauk  Ekonomicznych i Zarządzania  na warsztaty dot. Seeking international partners for network establishing and future collaborating for R&D funding and innovation projects.
Rektor i Senat Uniwersytetu Szczecińskiego mają zaszczyt zaprosić na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa prof. zw. dr. hab. Zbyszko Melosikowi. Ceremonia odbędzie się podczas uroczystego posiedzenia Senatu US 18 października 2018 roku o godz. 11.00 w auli na Wydziale Humanistycznym przy ulicy Krakowskiej 71-79.
Uniwersytet Szczeciński oraz Miasto Szczecin zapraszają na nowy cykl wykładów otwartych, których ideą jest przybliżenie szerokiej publiczności najciekawszych zagadnień ze świata nauki. Gościć będziemy wyjątkowe osoby, które zachęcą nas do dyskusji nad wszystkim, co pozostaje często tajemnicze lub ledwo dostrzegalne, a jednocześnie żywo obecne w naszym życiu. Miasto Szczecin jest partnerem współfinansującym spotkania.
santander univUWAGA PRACOWNICY I STUDENCI !!!
Na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w roku akad.  2018/19 ruszył PROJEKT „INNOWACYJNI 2018/19” realizowany przy współpracy z SANTANDER UNIVERSIDADES.

Erasmus Plus Drodzy Studenci, UWAGA: KWALIFIKACJA DODATKOWA ERASMUS+ Osoby zainteresowane wyjazdami stypendialnymi w programie ERASMUS+: kraje programu na studia (semestr letni) oraz na praktyki w r.a. 2018/2019, mają dodatkową (ostatnią!) szansę na przystąpienie do kwalifikacji, która trwa do 31 października na stronie DreamApply
Erasmus Plus Miło nam poinformować, że na semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019 odnotowano rekordową liczbę aplikacji studenckich w ramach programu Erasmus+. WNEiZ US wybrało ponad 60 studentów z 15 uniwersytetów europejskich, z takich państw jak: Hiszpania, Włochy, Rumunia, Turcja i Portugalia.

Brydż Zapraszamy na spotkanie organizacyjne sekcji brydżowej AZS US w środę o godz. 17 w sali 06. Mile widziane są osoby, które chcą się nauczyć od podstaw zasad brydża sportowego.
Kolo AG Zapraszamy do Koła Analiz Gospodarczych osoby zainteresowane rozwijaniem swoich pasji naukowych, społecznych i organizacyjnych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz