Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Aktualności

FinSem Serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych i doktorantów na seminarium naukowe FinSem w dniu 18.10.2019 r., sala 203 MBA.

PEESA III W dniach 15-19.10.2019 roku na Universitatea Lucian Blaga din Sibiu, Sibiu, Rumunia odbywa się kolejne spotkanie interkontynentalnego projektu naukowo-badawczego PEESA III.

Serdecznie zapraszamy na  spotkanie Koła Naukowego 'Biznes Innowacje Networking'. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (22.10.2019 r.) w Sali Kół Naukowych (s. 0319 - 3 piętro, budynek B) o godz. 11.45. Liczymy na obecność zarówno nowych, jak i dotychczasowych członków KN BIN :)

W dniach 28-29.11.2019 r. odbędzie się XV Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Zasoby wytwórcze mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw  - finansowanie, innowacyjność, efektywność.  Mikrofirma 2019".

Chór Uniwersytetu Szczecińskiego Na naszym Uniwersytecie od 2006 r. funkcjonuje zespół chóralny, w którym śpiewają studenci, absolwenci, nauczyciele akademiccy oraz sympatycy Uniwersytetu Szczecińskiego.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z wdrażaniem w Uczelni nowego systemu informatycznego została udostępniona strona o nazwie Platforma Studenta (PS), znajdująca się pod adresem https://ps.usz.edu.pl.
Docelowo Platforma Studenta zastąpi obecny system e-Dziekanat. Platforma studenta będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne udostępnione funkcjonalności i widoki np. wybór przedmiotów, ankietyzacja, wnioski stypendialne (o których będą Państwo informowani przez poszczególne dziekanaty).
ZUS W dniu 24 maja 2019 r. została podpisana ramowa umowa o współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Przedmiotem umowy jest współpraca partnerska w zakresie działalności dydaktycznej i rozwojowej oraz działalności naukowej, badawczej i realizacji wspólnych projektów z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych.

Fundacja GPW oraz Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zapraszają do udziału w szkoleniu: PPK - inwestowanie przez całe życie.
pdfPlan szkolenia
Generation Data Od października 2018 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US pełni rolę lidera międzynarodowego projektu Generation Data. Współpracujemy  m.in. z uczelniami z Irlandii i Litwy, przedsiębiorcami z Danii i Irlandii, a także z mającą swoją siedzibę w Hiszpanii, ale funkcjonującą w wielu krajach Europy organizacją EUCEN.

Młodzieżowy Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński rozpoczął realizację innowacyjnego projektu pt. Zbuduj przyszłą karierę już dziś, dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem projektu koordynowanego przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania jest podniesienie kompetencji młodzieży w wieku 13-15 lat, poprzez realizację wysokiej jakości intensywnych szkoleń dydaktycznych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz