Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Logo - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US Jest nam niezwykle miło poinformować, że w ogłoszonym Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2018 ponownie uwzględniono trzy główne kierunki realizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie. Kierunki te, nie tylko zostały uwzględnione w rankingu, ale też znacząco poprawiły swoje notowania względem ubiegłorocznego zestawienia.

Wśród trzydziestu dwóch wydziałów realizujących kierunek Ekonomia, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US zajął wysokie szóste miejsce (w roku 2017 – dwunaste miejsce).


Wśród dwudziestu trzech wydziałów realizujących kierunek Finanse i Rachunkowość, nasz Wydział uplasował się na dziewiątej pozycji (w roku 2017 – piętnaste miejsce).


Jeśli zaś chodzi o kierunek Zarządzanie, Wydział znalazł się w środku stawki, zajmując dwudzieste miejsce (podobnie, jak w 2017 r.) pośród czterdziestu dwóch sklasyfikowanych jednostek.


Warto dodać, że powyższe osiągnięcia, w ramach wymienionych kierunków,  czynią nasz Wydział najlepszym w województwie zachodniopomorskim!

Jak do nas trafić


mapa wneiz