Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Nagrody i osiągnięcia pracowników KOiZ w latach:

2018 - dr Anna Pluta
– plebiscyt wśród studentów WNEiZ US na najlepszą kadrę wydziału - „Złota Kreda” w kategorii: Student friendly – III miejsce.

2018 – dr hab. prof. US Katarzyna Gadomska-Lila
- plebiscyt wśród studentów na najlepszą kadrę akademicką WNEiZ US w gronie samodzielnych pracowników nauki - „Złota Kreda” – I miejsce.

2017 – dr hab. prof. US Katarzyna Gadomska-Lila
- plebiscyt wśród studentów na najlepszą kadrę akademicką WNEiZ US w gronie samodzielnych pracowników nauki - „Złota Kreda” – II miejsce.

2016 – dr hab. prof. US Katarzyna Gadomska-Lila
- plebiscyt wśród studentów na najlepszą kadrę akademicką WNEiZ US w gronie samodzielnych pracowników nauki - „Złota Kreda” – wyróżnienie.

2016 – dr hab. prof. US Katarzyna Gadomska-Lila
- wypromowanie pracy dyplomowej studentki Agnieszki Bombel, która otrzymała nagrodę Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania za najlepszą pracę licencjacką na kierunku Zarządzanie w r. a. 2015/2016.

2016 – dr Karol Kuczera
- plebiscyt wśród studentów na najlepszą kadrę akademicką WNEiZ US - „Złota Kreda” – I miejsce.

2016 – dr Aleksandra Rudawska
– indywidualna nagroda Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego drugiego stopnia za szczególne osiągnięcia organizacyjne.

2015 – dr hab. inż., prof. US Alberto Lozano Platonoff
- wypromowanie pracy magisterskiej lic. M. Wieczorek, która otrzymała nagrodę Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania za najlepszą pracę licencjacką na kierunku Zarządzanie w r. a. 2014/2015.

2014 - dr Anna Pluta
– plebiscyt wśród studentów WNEiZ US na najlepszą kadrę wydziału - „Złota Kreda” w kategorii: Student friendly – III miejsce.

2014 – dr Aleksandra Rudawska
– nagroda „Outstanding Reviewer Award 2014” w ramach Strategic Management SIG, podczas międzynarodowej konferencji European Academy of Management 201, za "Excellence in reviewing for the Strategic Management SIG, European Academy of Management Annual Conference, Valencia 2014".

2013 – dr Aleksandra Rudawska
– wypromowanie pracy dyplomowej lic. D. Rzeźnika, która otrzymała nagrodę Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania za najlepszą pracę licencjacką na kierunku Zarządzanie w r. a. 2012/2013

2012 - dr Anna Pluta
– Brązowy Medal za długoletnią służbę nadawany za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

2008 – dr Aleksandra Rudawska
– wyróżnienie przyznane przez Radę wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US za pracę doktorską „Kształtowanie zdolności przedsiębiorstw do organizacyjnego uczenia się”.

2007 – dr Karol Kuczera
- plebiscyt wśród studentów na najlepszą kadrę akademicką WNEiZ US - „Złota Kreda” – II miejsce.

2007 - dr Anna Pluta
– plebiscyt wśród studentów WNEiZ US (pierwszego i drugiego roku) na najlepszą kadrę wydziału - „Złota Kreda” w kategorii: poziom wiedzy merytorycznej – II miejsce.

2005 – dr Karol Kuczera
- plebiscyt wśród studentów na najlepszą kadrę akademicką Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego - „Złota Kreda” – I miejsce.

2005 – dr Aleksandra Rudawska
– otrzymanie stypendium Junior Grant, finansowane przez Polsko-Amerykanistką Fundację Fulbrighta i odbycie 5 miesięcznego pobytu naukowego w Katz Business School na University of Pittsburgh w USA.

2002 – dr Anna Pluta
- nagroda indywidualna II stopnia przyznana przez Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki.

Jak do nas trafić


mapa wneiz